عمل بینی

حذف چربی‌ های اضافه شکم را به بهترین جراح بسپارید

0
(0)

اگر می‌خواهید از چربی‌های اضافی شکم و پهلوی خود خلاص شوید و ورزش و رژیم غذایی هم این چربی‌های سرسخت را از بین نمی‌برد، به سراغ یک جراح ماهر بروید. بهترین جراح لیپوماتیک شکم به شما کمک می‌کند تا با کوچک و صاف کردن شکم خود، فرم بدنی زیباتری داشته باشید.

این عمل، بهترین روش حذف چربی‌های اضافی شکم و دیگر نواحی بدن است که در بین عموم با نام پیکر تراشی شناخته می‌شود. در این مقاله روش‌های مختلف جراحی زیبایی شکم را به شما معرفی کرده‌ایم؛ آگاهی از اینکه کدام عمل مناسب شما است در قدم اول و انتخاب یک جراح زیبایی باتجربه و حاذق در قدم دوم اهمیت دارد.

انواع روش های جراحی شکم

از بین بردن چربی‌های اضافه شکم نزد بهترین جراح زیبایی، این مزیت را دارد که با توجه به شرایط شما مناسب‌ترین روش را برمی‌گزیند. چرا که چندین تکنیک جراحی وجود دارد که شکمی زیبا و صاف را برای شما می‌سازد. سه روش متداول حذف چربی‌های سرسخت شکم و پهلو را در این قسمت برای شما شرح می‌دهیم:

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی

جراح در این عمل، نه تنها چربی‌های شکم را خارج می‌کند بلکه پوست اضافی این ناحیه را نیز برمی‌دارد و عضلات زیرین را جمع می‌کند. پس از عمل، دیواره شکم و عضلات آن سفت می‌شوند و از شلی و افتادگی در می‌آیند.

خارج کردن چربی شکم با لیپوساکشن

در این عمل، لوله‌های مکنده، چربی‌های موضعی را از شکم و پهلو خارج می‌کنند. حرارت و حرکات دستگاه، این چربی‌ها را ذوب می‌کند و سپس با مکش، آن‌ها را بیرون می‌کشد.

حذف چربی اضافی شکم با لیپوماتیک

در این روش، بهترین جراح لیپوماتیک شکم، سلول‌های چربی ناحیه شکم و پهلو را با کمک حرکات ارتعاشی لوله‌ای به نام کانولا تخریب و تخلیه می‌کند. پس از عمل، پوست، خود را جمع می‌کند و شکم و پهلوی صاف، به شما کمری باریک می‌دهد.

لیپوماتیک یا لیپوساکشن؟ کدام بهتر است؟

با توجه به مطالب بالا، لیپوماتیک و لیپوساکشن هر دو روشی برای بیرون آوردن چربی‌های اضافه و موضعی بدن هستند و جراح به بافت‌‌های دیگر کاری ندارد. این عمل‌های زیبایی جزو تکنیک‌های پیکرتراشی به حساب می‌آیند و تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

لیپوماتیک به‌عنوان بهترین روش تخلیه چربی موضعی، نسبت به روش‌های قدیمی‌تر مزایایی دارد. چربی‌هایی که در این عمل خارج می‌شوند، به دلیل تخریب مکانیکی، دوباره قابل استفاده هستند؛ بنابراین می‌توان از آن‌ها برای فرم‌دهی به باسن، سینه، صورت وغیره استفاده کرد. چربی‌هایی که جراح در لیپوساکشن بیرون می‌آورد را دیگر نمی‌تواند استفاده کند.

عمل لاغری شکم نزد بهترین جراح لیپوماتیک
عمل لاغری شکم نزد بهترین جراح لیپوماتیک

یکی از تفاوت‌های این دو روش سرعت عمل دستگاه و جراح است. در لیپوماتیک دستگاه با سرعت بیشتری سلول‌های چربی را تخریب و خارج می‌کند. در نتیجه سرعت این عمل بالا است و جراح نیز کمتر خسته می‌شود.

لیپوساکشن با حرارت به ذوب چربی‌ها کمک می‌کند و این حرارت ممکن است بافت‌های اطراف را بسوزاند و تغییر رنگ پوست را به دنبال داشته باشد. در لیپوماتیک، ذوب چربی‌ها با کمک امواج فراصوت و حرکات ارتعاشی، سوختگی ایجاد نمی‌کند؛ بلکه ممکن است به ناحیه عمل کوفتگی موقت بدهد.

حذف چربی اضافه نزد بهترین جراح لیپوماتیک شکم چگونه انجام می شود؟

در این عمل، جراح سوراخ‌هایی در حد 3 میلی‌متر را روی شکم و پهلوی بیمار ایجاد می‌کند. کانولا که لوله‌ای باریک است از این برش‌های ریز عبور می‌کند و به بافت چربی زیر پوست می‌رسد. این دستگاه حرکات ارتعاشی و لرزشی دارد که در کنار امواج فراصوت به تخریب و تجزیه سلول چربی کمک می‌کند.

میکروپمپ‌های دستگاه لیپوماتیک با سرعت و دقت بالا، چربی‌ها را با مکش بیرون می‌کشند و در نتیجه میزان معینی از چربی در شکم و پهلو حذف می‌شود‌. دستگاه‌هایی که جراح در این روش به کار می‌برد متفاوت هستند؛ بهترین روش انجام این عمل، لیپوماتیک با دستگاه پال است.

چرا برای لیپوماتیک شکم نزد بهترین جراح زیبایی برویم؟

این موضوع بسیار اهمیت دارد که برای حذف چربی‌های اضافی شکم نزد بهترین جراح بروید. جراحی که مهارت و تجربه کافی دارد از بروز عوارض در حین عمل و پس از آن جلوگیری می‌کند. در این بخش، 3 دغدغه مهم افراد در انجام لیپوماتیک را بررسی می‌کنیم تا با آگاهی کامل‌تری به بهترین دکتر لیپوماتیک مراجعه کنید:

برآمدگی و ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک

زمانی که پیش از عمل در مورد عواقب آن تحقیق می‌کنید با نظرات مختلفی رو‌به‌رو می‌شوید که برخی از آن‌ها شما را ترغیب و برخی دلسرد می‌کند. یکی از آن نظرات، به‌وجود آمدن ناهمواری در پوست بعد از این عمل است که به دلیل تجزیه و تخلیه غیر‌یکنواخت چربی زیر جلدی صورت می‌گیرد.

بهترین جراح لیپوماتیک شکم که تجربه و مهارت کافی دارد، با کمک بهترین دستگاه‌ها بافت چربی‌ را به‌طور یکنواختی از شکم و پهلو برمی‌دارد. بنابراین انتخاب مناسب پزشک، نگرانی افراد بابت احتمال بی‌نظمی کانتور را پایین می‌آورد. تجمع مایع نیز باعث برآمده شدن برخی نواحی بدن پس از لیپو می‌شود. برای جلوگیری از این موضوع نکات زیر را رعایت کنید:

  • تا مدتی که جراح تجویز کرده است، گن شکم ببندید؛ حتی اگر احساس ناراحتی می‌کنید.
  • شکم و پهلو را پس از ترمیم کامل زخم‌ها به درستی و ملایم ماساژ دهید.
  • رژیم غذایی مناسب داشته باشید‌‌.
  • داروهایی که پزشک تجویز می‌کند را منظم مصرف کنید.

درد عمل لیپوماتیک

یکی از نگرانی‌های افراد پیش از لیپوماتیک این است که جراحی چه میزان دردی به‌همراه دارد و پس از آن تا چه مدت درد و ناراحتی وجود خواهد داشت. اگرچه لیپوماتیک از بین روش‌های دیگر جراحی زیبایی شکم درد کمتری دارد و دوران نقاهت آن نیز کوتاه‌تر است؛ اما نمی‌توانید از درد آن اجتناب کنید. زیباجویانی که این عمل را از سر گذرانده‌اند، پس از رسیدن به شکمی زیبا و تناسب اندام اقرار می‌کنند که این زیبایی ارزش تحمل ناراحتی و محدودیت بعد از جراحی را دارد.

بهترین جراح لیپوماتیک شکم با ایجاد بی‌حسی موضعی و تزریق داروهایی که شما را به حالت آرامش عمیق می‌برد، کمک می‌کند در حین عمل درد شدیدی احساس نکنید. وجود کمی درد در دوران نقاهت، طبیعی است که با مصرف مسکن کنترل و به‌مرور بهتر می‌شود. بستن گن، بدن را تحت فشار قرار می‌دهد که ممکن است شما را اذیت کند؛ اما به‌هیچ وجه در استفاده از آن کوتاهی نکنید.

عمل زیبایی شکم نزد بهترین جراح لیپوماتیک
عمل زیبایی شکم نزد بهترین جراح لیپوماتیک

برگشت چاقی بعد از لیپوماتیک

اکثر مواقع، کسانی که عمل لیپوماتیک شکم و پهلو یا نواحی دیگر بدن را انجام می‌دهند، این سوال را از پزشک می‌پرسند که آیا امکان بازگشت چربی پس از عمل وجود دارد؟ در این مورد باید بگوییم که سلول‌های چربی طی عمل تخریب می‌شوند و جایگزین‌شدن آن‌ها زمان‌بر است.

رفع چاقی‌های موضعی با این روش، رویای تناسب اندام را برای شما محقق می‌کند و این می‌تواند به منزله یک تولد دوباره باشد. بنابراین این بار سبک زندگی سالم‌تری را در پیش بگیرید و با بدن جدیدتان بهتر رفتار کنید. در صورتی که تحرک و تمرینات ورزشی شکمی را در برنامه روزانه خود قرار بدهید و رژیم غذایی سالمی داشته باشید، می‌توانید همین شکم صاف را تا آخر عمر نگه دارید.

برای زیبایی شکم ابدومینوپلاستی یا لیپوماتیک انجام دهیم؟

بهترین جراح لیپوماتیک شکم و ابدومینوپلاستی، هر دو عمل را با هدف زیبایی ناحیه شکم انجام می‌دهد؛ اما لیپو علاوه بر شکم برای نواحی دیگری هم انجام می‌شود. نمی‌توانیم این دو روش را در مقام مقایسه با هم قرار بدهیم؛ زیرا هر کدام کاندیدای خاص خود را دارند و جراح با توجه به وضعیت بافت عضله، پوست و چربی شکم شما، آن‌ها را انجام می‌دهد. برخی افراد ناچار هستند هر دو عمل را انجام دهند. حال بررسی می‌کنیم که برای زیبایی شکم لازم است به سراغ کدام عمل بروید.

چه کسانی لیپوماتیک شکم انجام دهند؟

کسانی که پوست‌شان بیشترین حالت ارتجاعی را دارد و عضلات‌شان تغییر شکل نداده است، بهترین کاندیدای لیپوماتیک به‌‌شمار می‌روند. اگر وزن شما تقریبا ایده‌آل است اما در شکم و پهلوی خود چربی اضافه دارید با این عمل مشکل شما رفع می‌شود؛ به‌شرطی که پوست‌تان شل نشده باشد.

چه افرادی ابدومینوپلاستی انجام دهند؟

اگر بارداری‌های متعدد را پشت سر گذاشته و یا کاهش وزن شدید داشته‌اید، احتمالا پوست‌تان شل شده و افتادگی پیدا کرده‌است. در چنین مواقعی جراح با عمل ابدومینوپلاستی، افتادگی شکم و پهلوی شما را برطرف خواهد کرد. این افتادگی ممکن است به دلیل تغییر شکل عضلات باشد که با این عمل رفع می‌شود.

توجه کنید که برای هر دو عمل لازم است که از سلامت عمومی برخوردار باشید. در صورتی که سن شما بالای 18 سال است و به بیماری خاصی مبتلا نیستید، برای حذف چربی‌های اضافه شکم خود نزد بهترین جراح لیپوماتیک شکم بروید.

جراحی زیبایی شکم با ابدومینوپلاستی چگونه است؟

ابدومینوپلاستی، یک عمل زیبایی مبتنی بر لیفت شکم است. جراح در این عمل، سه بافت پوست، عضله و چربی را هدف قرار می‌دهد و نقص آن‌ها را برطرف می‌کند. پزشک برای انجام عمل ابتدا یک برش در زیر شکم ایجاد می‌کند و به ترمیم و جمع کردن عضله زیر آن با بخیه جذبی می‌پردازد. این کار به سفت و محکم شدن عضلات شکم کمک می‌کند تا دیگر دچار افتادگی نشوند.

اگر چربی اضافی در این ناحیه وجود داشته باشد، توسط جراح برداشته می‌شود. همچنین پوست اضافی شکم که شل شده است نیز بریده و مابقی آن بخیه می‌شود.‌ در نتیجه دیگر خبری از چربی موضعی، عضلات ناموزون و پوست شل و اضافی نخواهد بود.

جراحی زیبایی شکم با لیپوماتیک
جراحی زیبایی شکم با لیپوماتیک

انجام لیپوماتیک شکم نزد بهترین جراح در کلینیک

مدایران یک کلینیک فوق تخصصی جراحی‌های زیبایی از جمله جراحی زیبایی شکم است. در این کلینیک شما را یاری می‌کنیم که به ظاهر دلخواه خود دست پیدا کنید و بدون نگرانی و استرس، عمل را از سر بگذرانید. لیپوماتیک یا پیکرتراشی، به اندام شما انحنایی مطابق معیارهای زیبایی‌شناختی می‌بخشد و تبحر و تجربه بالایی را می‌طلبد. کادر مجرب کلینیک در کنار بهترین جراح لیپوماتیک شکم و به‌روزترین دستگاه‌ها، بستر عملی موفقیت‌آمیز را برای شما فراهم می‌کند.

لطفاً امتیاز خود را به این مطلب ثبت کنید

روی نماد ستاره بزنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین رضایت کاربران 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز امتیاز خود را ثبت نکرده اید؟! خوشحال می شویم میزان رضایت شما را بدانیم

امتیاز شما ثبت شد از شما متشکریم :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

خیلی متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

ما را در بهبود این پست یاری کنید

لطفا پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید که چطور میتوانیم مفیدتر باشیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا