عمل بینی

بهترین مرکز جراحی بینی در ایران

5
(6)

اگر می‌خواهید از نتیجه عمل بینی خود راضی باشید، برای پیدا کردن و انتخاب یک مرکز حرفه‌ای و پزشک حاذق در زمینه جراحی‌های زیبایی وقت بگذارید. همان‌طور که می‌دانید، جراحی بینی را می‌توان یکی از چالش‌برانگیزترین عمل‌های زیبایی به‌شمار آورد، از این رو باید بتوانید جراحی متخصص و باتجربه پیدا کنید که تا به الان رضایت حداکثری مراجعه‌کنندگان خود را دریافت کرده است.

دقت داشته باشید کیفیت نهایی عمل زیبایی بینی تا حد زیادی به کیفیت کار جراح بستگی دارد، البته در عمل‌های زیبایی باید انتظارات واقع‌بینانه داشته باشید. در این مطلب قرار است به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین کلینیک و بهترین جراح زیبایی را در ایران پیدا کنید، بنابراین تا انتها همراه ما باشید.

کلینیک‌های زیبایی برتر چه ویژگی‌هایی دارند ؟

قبل از کمک به انتخاب بهترین جراح بینی، ابتدا بهتر است بدانید که یک کلینیک عالی در حوزه عمل‌های زیبایی چه ویژگی‌هایی دارد:

 • فعالیت کلینیک باید زیر نظر وزرات بهداشت باشد.
 • استفاده از به‌روزترین تجهیزات دنیا در کنار خدمات پیشرفته،
 • به‌کارگیری کادر درمانی متخصص و حرفه‌ای،
 • به‌کارگیری پرسنلی با مهارت بالا در برقراری ارتباط و توانایی حل مشکل و راهنمایی مراجعه‌کنندگان،
 • محیطی تمیز و استریل عاری از هر نوع کثیفی،
 • استریل کردن تمام وسایل برای هر یک از مراجعه‌کنندگان،
 • پیشنهاد بهترین روش درمانی متناسب با خواسته و نیاز بیمار،
 • برخورداری از سیستم خدمات تلفنی برای پاسخگویی به سوالات بیماران،
 • انتخاب دکوراسیون مناسب برای القای حس آرامش به مراجعه‌کننده.

تجهیزات پیشرفته در عمل بینی

نحوه انتخاب بهترین مرکز جراحی بینی

بدون تردید بین تعداد بالای جراحان پلاستیک در ایران، انتخاب بهترین‌ها دشوار است. چرا که هیچ روش مطمئنی برای انتخاب بهترین مراکز جراحی زیبایی وجود ندارد. از طرفی امکان دارد اطلاعات نادرستی دریافت کنید. اما این گفته به این منظور نیست که برای پیدا کردن یک پزشک ماهر وقت نگذارید، بلکه باید اطلاعات خود را از تمام منابع موجود جمع‌آوری کنید و با دقت و بررسی هر کدام، در نهایت بهترین تصمیم را بگیرید.

البته این فرآیند شاید از شما زمان زیادی بگیرد، اما در نهایت نتیجه رضایت‌بخش‌تری را برای شما به‌همراه می‌آورد. برای انتخاب بهترین جراح زیبایی در ایران به نکات مطرح شده در ادامه مطلب توجه کنید تا بتوانید در نهایت بهترین انتخاب را بین این تعداد زیاد از پزشکان داشته باشید.

بررسی گواهینامه‌های تخصص پزشک

به‌عنوان اولین قدم باید اطمینان پیدا کنید که پزشک انتخابی در مرکز مورد نظر شما تخصص لازم در خصوص عمل‌های زیبایی بینی را دارد. پزشکان موظف هستند تنها در زمینه‌ای که گواهینامه آن را دریافت کرده‌اند، جراحی انجام دهند و این مدارک باید کاملا در معرض دید مراجعه‌کننده روی تابلو قرار بگیرد.

جالب است بدانید که تخصص جراحی زیبایی وجود ندارد، اما این نامی است که عموم مردم برای جراحان پلاستیک به‌کار می‌برند. به‌هر حال بهتر است بدانید تنها سه گروه از جراحان با تخصص گوش و حلق و بینی، فوق تخصص پلاستیک زیبایی و ترمیمی و جراح فک و صورت اجازه عمل‌ بینی دارند.

بهترین مرکز بینی ایران

ارزیابی تجربه و تخصص جراح در حوزه عمل‌های زیبایی

بدون شک برای انتخاب جراحی عالی در خصوص عمل زیبایی بینی، باید تجربه او را ملاک اصلی قرار دهید. از این رو باید در خصوص تعداد و تجربه عمل‌های موفق او تحقیق کنید. حتما در مورد سوابق کاری جراح از طریق فضاهای مجازی و به‌صورت حضوری از مراجعه‌کنندگانی که پیش او عمل کرده‌اند، سوالات خود را بپرسید.

بدون تردید پزشک‌هایی که در سوابق کاری خود جراحی‌های بیشتری داشته‌اند، در مقایسه با جراحان مبتدی مهارت و تجربه بیشتری نیز دارند.

مهارت جراح در بهترین مرکز ایران

دیدن عکس‌های قبل و بعد مراجعه‌کنندگان

تجربه کاری جراحان زیبایی را می‌توانید در عکس‌های قبل و بعد مراجعه‌کنندگان به‌خوبی ببینید. این عکس‌ها در حقیقت نمونه‌ کار جراح است و یک روش عالی برای تعیین سبک جراحی و ارزیابی مهارت‌ها به‌شمار می‌رود. از این مهم‌تر، شما می‌توانید اندازه و شکل بینی خود را با عکس‌های قبل و بعد بیماران آن جراح تطبیق دهید و از این طریق به نتیجه نهایی عمل پی ببرید.

مشاهده عکس‌های قبل و بعد مراجعه‌کنندگان مرکز جراحی بینی اهمیت بالایی دارد، چرا که برخی از پزشکان در عمل‌ بینی‌های استخوانی در مقایسه با بینی‌های گوشتی مهارت بیشتری دارند. همچنین آشنایی با سبک جراحی یک پزشک نیز مهم است و باید بررسی کنید تا ببینید آیا سبک کار جراح با خواسته شما هماهنگ است یا خیر.

دیدن نمونه کار در بهترین مرکز ایران

صحبت با بیماران قبلی جراح زیبایی

صحبت حضوری با افرادی که در همان مرکز، جراحی بینی انجام داده‌اند، یک راه عالی برای دسترسی به بهترین اطلاعات در خصوص جراحی بینی است. بنابراین حتما از مراجعه‌کننده در مورد تجربه آن‌ها از عمل و همچنین میزان رضایتی که از انتخاب مرکز و پزشک دارند، سوال بپرسید.

ارزیایی نحوه برقراری ارتباط جراح با بیماران

مشاوره قبل از عمل بینی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا در طول مشاوره بیمار می‌تواند در مورد خواسته خود از عمل صحبت کند و نگرانی‌های خود را با پزشک در میان بگذارد. بنابراین پزشکی برای جراحیِ بینی قابل قبول است که در طول مشاوره با صبر و حوصله به‌صحبت‌های بیمار گوش دهد و به‌اندازه کافی زمان بگذارد تا در خصوص روند عمل، خطرات احتمالی و مراقبت‌های بعد از عمل اطلاعات کافی در اختیار بیمار قرار دهد.

همچنین، جراح باید بتواند به‌نوعی با بیمار صحبت کند که استرس‌ قبل از عمل را تا حد زیادی کاهش دهد و برای پاسخگویی به تمام سوالات در خصوص عمل جراحی زمان بگذارد. در نتیجه دقت داشته باشید، حتی اگر مهارت و شهرت پزشک در خصوص عمل‌های زیبایی بالا باشد، اما به خواسته‌های شما از عمل توجهی نکند، انتخاب خیلی مناسبی نخواهد بود.

پزشک باید به‌طور دقیق به خواسته بیمار خود گوش دهد تا در نهایت نتیجه مورد نظر بیمار را ارائه دهد. در نتیجه به مساله نحوه تعامل پزشک با بیمار، توجه ویژه‌ای داشته باشید. البته امکان دارد خودتان نتوانید در مورد نحوه پاسخگویی و برخورد دکتر قبل از عمل جراحی بینی، اطلاعات کسب کنید، اما با استفاده از صحبت با افرادی که قبلا در آن مرکز و پیش همان دکتر عمل بینی را انجام داده‌اند و مشاهده فیلم‌هایی که در رسانه‌های اجتماعی از صحبت دکتر با بیماران موجود است، می‌توانید اطلاعات خوبی به‌دست آورید.

ارتباط خوب جراح با بیمار در بهترین مرکز ایران

ویژگی‌های جراحان برتر زیبایی

 • توانایی برقراری ارتباط عالی و گوش کردن به خواسته‌ها و نگرانی‌های بیماران با صبر و حوصله،
 • تمایل به ارائه توضیحات کافی در خصوص عمل جراحی، مراقبت‌های قبل و بعد از عمل، دوران ریکاوری،
 • تمایل به توجه بررسی اولویت‌های شخصی بیماران،
 • در نظر گرفتن هماهنگی اجزای صورت هنگام انجام عمل جراحی و درک خوبی از زیبایی شناسی،
 • ترجیح سلامتی و رفاه بیمار بر منافع مالی،
 • گواهینامه تخصص در گوش و حلق و بینی، جراحی پلاستیک یا فک و صورت،
 • به‌کارگیری آخرین تکنیک‌های جراحی بینی در عمل‌،
 • توانایی شخصی‌سازی جراحی متناسب با نیاز صورت هر فرد،
 • ارائه پشتیبانی‌های بعد از عمل به بیماران.

مِدایران یک کلینیک عالی برای جراحی بینی

مِدایران کلینیک یکی از مرکزهای فوق تخصصی جراحی‌های زیبایی است که در منطقه الهیه تهران قرار دارد. این مرکز  با مجوز از طرف وزارت بهداشت برای خدمت‌رسانی بهتر به مراجعه‌کنندگان از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا در کنار کادر درمانی مجرب بهره می‌برد. در مِدایران‌کلینیک، ابتدا مراجعه‌کنندگان در جلسات مشاوره رایگان شرکت می‌کنند. در این جلسه، مراجعه‌کننده از روند درمان آگاه می‌شود و بدون هیچ اغراقی از نتیجه عمل اطلاع پیدا می‌کند.

در مِدایران می‌توانید عکس‌های قبل و بعد مراجعه‌کنندگان را مشاهده کنید و با کار پزشکان مجموعه بیشتر آشنا شوید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت بیشتر همراهان انجام می‌دهد و همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان است.

چگونه بهترین مرکز جراحی‌های زیبایی را پیدا کنیم؟

بهترین راه برای پیدا کردن بهترین مرکز جراحی بینی تحقیق است. شما باید فهرستی از گزینه‌های مدنظر خود را داشته باشید و هر کدام را طبق تجربه پزشک، عکس‌های قبل و بعد بیماران و میزان رضایت مراجعه‌کنندگان مورد بررسی قرار دهید.

برترین کلینیک‌های زیبایی باید دارای چه مجوزهایی باشند؟

دقت داشته باشید کلینیک‌های زیبایی باید برای هر خدمتی که ارائه می‌دهند، مجوز داشته باشند و مجوز را در دید مراجعه‌کنندگان قرار دهند.

کلینیک جراحان برتر زیبایی به چه شکلی است؟

کلینیک‌های جراحیِ برتر، در کنار استفاده از امکانات و تجهیزات روز دنیا، فضایی آرام را با کادر درمانی مجرب برای مراجعه‌کنندگان مهیا می‌کنند.

لطفاً امتیاز خود را به این مطلب ثبت کنید

روی نماد ستاره بزنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین رضایت کاربران 5 / 5. تعداد آرا: 6

شما هنوز امتیاز خود را ثبت نکرده اید؟! خوشحال می شویم میزان رضایت شما را بدانیم

امتیاز شما ثبت شد از شما متشکریم :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

خیلی متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

ما را در بهبود این پست یاری کنید

لطفا پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید که چطور میتوانیم مفیدتر باشیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا