عمل بینی

دکتر ابوالقاسم هاشمی

متخصص گوش و حلق و بینی | جراحی و عمل بینی

0
(0)

دکتر ابوالقاسم هاشمی یکی از بهترین و باتجربه‌ترین جراحان زیبایی است که می‌توانید برای اصلاح فرم بینی خود به ایشان مراجعه کنید. جراحی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی‌های زیبایی است و پزشکان و متخصصان زیادی در این حیطه فعالیت می‌کنند.

بهتر است پیش از جراحی بینی درباره پزشکان و جراحان زیبایی تحقیق کنید. این تحقیق شامل سابقه کاری پزشک، میزان تخصص او، درصد رضایت مراجعین، نمونه‌کارها و… می‌شود. برای شناخت دکتر هاشمی نیازی به جستجوی بیشتر ندارید، در ادامه به معرفی ایشان خواهیم پرداخت.

تحصیلات دکتر ابوالقاسم هاشمی

دکتر هاشمی دوران تحصیل خود را در دانشگاه بهشتی که یکی از دانشگاه‌های به‌نام کشور محسوب می‌شود گذرانده است. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی هستند؛ بنابراین می‌توانید با اطمینان خاطر این پزشک را برای جراحی بینی خود انتخاب کنید. جراحی بینی فقط یک جراحی زیبایی نیست؛ شما باید از سلامت تنفسی خود بعد از عمل نیز اطمینان داشته باشید و اینها تنها زمانی امکان‌پذیر است که جراح شما متخصص گوش و حلق و بینی باشد.

دکتر ابوالقاسم هاشمی با وجود سال‌ها تجربه دست از یادگیری متد روز دنیا برنداشته و در کنفرانس‌های بین‌المللی حضور پیدا می‌کنند. . به این ترتیب دکتر همواره از شیوه‌های جدید و نوین برای جراحی‌های بینی استفاده می‌کند. علاوه‌بر این، دکتر به‌منظور ارتقا سطح دانش خود در دوره‌های آموزشی و پژوهش‌های پزشکی شرکت می‌کند. وی علاوه‌بر مدرک پزشکی، گواهینامه‌ها و مدارک زیادی را از سایر نهادها آموزشی دریافت کرده است.

سابقه کاری دکتر ابوالقاسم هاشمی

دکتر هاشمی حدود 25 سال در زمینه جراحی بینی فعالیت کرده و در دسته جراحان موفق قرار گرفته است. وی حدود 5 سال سابقه مدیریت مراکز درمانی را به عهده داشته است. دکتر هاشمی از زمان آغاز به کار، در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های زیبایی فعالیت کرده و به همین واسطه تعداد مراجعین بسیار بالایی را در رزومه کاری خود به ثبت رسانده است.

وی با انتشارات زیادی همکاری کرده و مقالات و کتاب‌های زیادی را در زمینه جراحی بینی منتشر کرده است که نشان دهنده تخصص و نگرش حرفه‌ای دکتر به جراحی بینی است. علاوه‌بر این، دکتر هاشمی به عنوان استاد در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی کشور فعالیت دارد و دانش و تجربه خود را به نسل جدید انتقال می‌دهد.

چرا دکتر ابوالقاسم هاشمی را انتخاب کنیم؟

با توجه به این که امروزه پزشکان زیادی در این حوزه فعالیت می‌کنند، شاید این سوال پیش بیاید که چرا باید برای جراحی بینی، دکتر ابوالقاسم هاشمی را انتخاب کنیم؟ برای انتخاب یک پزشک خوب لازم است به نکات و موارد زیادی توجه کنید. توجه به هر کدام از این نکات هرچند ساده باعث می‌شود در نهایت از نتیجه جراحی بینی خود راضی باشید. در ادامه برخی از ویژگی‌های خوب دکتر هاشمی را بررسی خواهیم کرد.

تخصص دکتر ابوالقاسم هاشمی

پزشکانی که در زمینه جراحی بینی فعالیت می‌کنند به دو دسته متخصصان زیبایی و متخصصان گوش و حلق و بینی تقسیم می‌شوند. زمانی که شما به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه می‌کنید احتمال بروز عوارضی مثل کاهش حس بویایی، آسیب به اعصاب بویایی و… به واسطه عمل بینی به طور چشمگیری کاهش می‌یابد.

متخصصان گوش و حلق و بینی عدم آسیب به مجرای درونی بینی را در اولویت قرار می‌دهند و پس از آن به فرم ظاهری بینی توجه می‌کنند. دکتر ابوالقاسم هاشمی متخصص گوش و حلق و بینی است بنابراین می‌توانید با اطمینان خاطر بیش‌تری به ایشان مراجعه کنید.

مهارت دکتر ابوالقاسم هاشمی

بسیاری از مشکلاتی که ممکن است بعد از عمل برای مراجعین رخ دهد به علت عدم مهارت پزشک است. دکتر هاشمی به علت مهارت بالایی که دارد می‌تواند به بهترین شکل ممکن بینی شما را جراحی کند. وی تا به حال تعداد بسیار زیادی عمل بینی بسیار سنگین و پیچیده را با موفقیت به اتمام رسانده است و در حوزه عمل بینی مهارت بالایی دارد.

استفاده از روش ‌های نوین

علم پزشکی همواره در حال پیشرفت است. امروزه روش‌ها و تکنیک‌های زیادی برای جراحی بینی وجود دارد. میزان ریسک و خطر این روش‌ها روز به روز در حال کاهش است. دکتر هاشمی همواره با استفاده از تکنیک‌های نوین جراحی بینی را انجام می‌دهد. به روزرسانی دانش و تخصص یکی از مواردی است که دکتر هاشمی به آن پایبند است.

رضایت مراجعین دکتر ابوالقاسم هاشمی

یکی از راه‌های شناخت پزشک گفت‌وگو با کسانی است که سابقه جراحی بینی با آن پزشک را داشته‌اند. دکتر هاشمی یکی از پزشکان موفق در زمینه جراحی بینی است و سالانه افراد زیادی برای برطرف کردن ایرادات بینی خود به ایشان مراجعه می‌کنند. مراجعین از نتیجه نهایی راضی هستند و با عوارض سخت و طولانی مواجه نشده‌اند. شما می‌توانید نمونه‌کارها و نظر مراجعین ایشان را از طریق وب‌سایت و دیگر صفحات مجازی پیگیری کنید.

ارائه مشاوره مناسب توسط دکتر ابوالقاسم هاشمی

این که پزشک قبل از جراحی برای آگاه‌سازی مراجع و آماده‌سازی ایشان برای رویارویی با شرایط عمل وقت بگذارد بسیار حائز اهمیت است. دکتر ابوالقاسم هاشمی پیش از جراحی با بیماران خود صحبت می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند با توجه به فرم ظاهری صورتشان، مناسب‌ترین فرم بینی را انتخاب کنند. در این مشاوره‌ها پزشک نیز با شرایط بدنی مراجعین بیش‌تر آشنا می‌شود و در نهایت نتیجه جراحی رضایت‌بخش خواهد بود.

این جراح در این جلسات به صورت کامل درباره نکات مراقبتی قبل و بعد جراحی بینی با مراجعین صحبت می‌کند. این گفت‌وگو باعث می‌شود مراجعین بتوانند بهترین نتیجه را از جراحی بینی خود بگیرند.

استفاده از تیم کاربلد و تجهیزات روز

به جز مهارت پزشک، مهارت تیم پزشکی حاضر در اتاق عمل نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. تیم پزشکی دکتر هاشمی از ماهرترین افراد تشکیل شده که این موضوع در کاهش ریسک عمل و بالا رفتن سرعت جراحی موثر است. از سوی دیگر دکتر از یک کلینیک کامل و مجهز برای جراحی‌ها استفاده می‌کند که تنها به جراحی بینی اختصاص دارد و مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز در زمینه جراحی و بیهوشی است.

پیگیری مناسب پس از جراحی

خیلی مهم است پس از جراحی نیز پزشک همچنان نگران حال مراجعین و پیگیر حال آن‌ها باشد. دکتر هاشمی یکی از پزشکان دلسوزی است که بعد از جراحی نیز وقت مشاوره برای مراجعین خود در نظر می‌گیرد. در این جلسات، دکتر به صورت کامل بینی آن‌ها را بررسی کند و در صورت وجود هرگونه مشکل، سریعا به آن رسیدگی می‌کند.

در نهایت چگونه از انتخاب پزشک خود مطمئن شویم؟

راه‌های زیادی برای شناخت دکتر و آشنایی با مهارت‌های او وجود دارد. به صورت کلی پیشنهاد می‌کنیم برای جراحی بینی به کلینیکی شناخته شده و معتبر مراجعه کنید چرا که یک کلینیک خوب به میان مهارت و تجربه جراحان خود بسیار اهمیت می‌دهد. کلینیک زیبایی سه رخ، به عنوان یکی از کلینیک‌های محبوب در کشور در حال فعالیت است. اگر انتخاب شما برای جراحی بینی دکتر ابوالقاسم هاشمی است می‌توانید به این مجموعه مراجعه کنید.

 

بیشتر بخوانید: هزینه جراحی بینی

لطفاً امتیاز خود را به این مطلب ثبت کنید

روی نماد ستاره بزنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین رضایت کاربران 0 / 5. تعداد آرا: 0

شما هنوز امتیاز خود را ثبت نکرده اید؟! خوشحال می شویم میزان رضایت شما را بدانیم

امتیاز شما ثبت شد از شما متشکریم :

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

خیلی متاسفیم که این مطلب برای شما مفید نبود

ما را در بهبود این پست یاری کنید

لطفا پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید که چطور میتوانیم مفیدتر باشیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا